O nas

O nas

Mam na imię Elwira, świat dietetyki i odżywiania fascynuje mnie od zawsze, i to zarówno ze względu na zdrowie, jak i na urodę.

Założyłam ten blog, ponieważ chciałabym podzielić się z Tobą doświadczeniami z różnymi istniejącymi dietami, które miałam podczas ostatnich 6 lat. Mogę powiedzieć, że wypróbowałam prawie wszystkie! Były wśród nich diety, które obiecywały cudowne rezultaty, które oczywiście nigdy nie nadeszły; diety, które mnie bardzo zaskoczyły… Wszystkiego po trochu. Być może wiesz już, że na temat odchudzania pokutuje wiele mitów i dlatego chciałabym je zdemaskować. A przecież nowe diety pojawiają się niemal każdego dnia.

Zapytasz być może, dlaczego tak bardzo interesuje mnie ta tematyka. Tak, przez wiele lat byłam, jak to niektórzy określają delikatnie, grubaską. Tak, miałam nadwagę. Były to dla mnie traumatyczne lata, szczególnie, gdy byłam nastolatką i właśnie w tamtym czasie zaczęłam się interesować wszystkimi dietami, jakie się tylko pojawiały. Chciałam wiedzieć więcej i więcej, i wciąż czekałam na dietę, która uczyniłaby cud. Lecz nie ma co się oszukiwać, bo taka metoda nie istnieje. Zawsze trzeba dać coś od siebie. Ale odkryłam też, że istnieją diety, przez które nie umiera się z głodu, a które dają niezłe rezultaty. Wszystko zależy od celu, jaki ktoś chce osiągnąć: stracić mniej, czy więcej kilogramów, zwalczyć zatrzymanie płynów, zwalczyć cellulit, itd.

O tym wszystkim i o wielu więcej rzeczach można przeczytać na tym blogu. Opisuję diety, które działają najlepiej, diety, które można włożyć między bajki i moje własne doświadczenia z nimi. W ciągu tych lat wypróbowałam tysiąc diet i straciłam wiele czasu, ponieważ wiele z nich nie działało i przyczyniło się do mojej wielkiej frustracji. Właśnie tego chcę Ci zaoszczędzić: czasu i rozczarowania. Wykorzystując moje doświadczenie, nie popełnisz błędów, które ja popełniłam, wierząc w cuda, które zazwyczaj nie przychodzą.

Mam 179 cm wzrostu i ważyłam nawet 90 kg. Obecnie ważę 62 kg.

Witaj na moim blogu.

zdrowa i zrównoważona dieta

Elwira

{ Na tym zdjęciu, jakby ktoś pytał, nie jestem ja… Po prostu trochę wstydzę się pokazać…}